Napsat recenzi

Celkem zklamání

Recenze hotelu Aladdin Beach Resort **** (Egypt - Hurghada - Hurghada - jih)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 249x
Recenze se líbila: 14 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Po 10ti letech jsem se vrátila do Egypta plná očekávání, ale už druhý den mi bylo jasné, že to vůbec nebude takové jak si to pamatuju :-(! Hotel rozhodně neodpovídá 4*!

Ubytování  průměrně (4/5)

Úplně obyčejný pokoj, špinavé zdi...všude fleky od zabitých komárů a jiné havěti, hrozná sprcha! Na přespání ale docela v pohodě!

Strava a stravování  průměrně (3,9/5)

Asi nejslabší stránka hotelu! Snídaně v pohodě, ale ostatní docela hrůza! Létám někam 2-3x za rok, ale s tak slabým programem all inclusiv jsem se ještě nesetkala! Strašně málo masa, když se na něj stála fronta u obsluhy, tak na příděl ( 1/2 kuřecího stehna, 2 opravdu malé placičky z mletého atd...)! Zákusky na které se skoro všichni těší, byl tvrdý, suchý, sražený děs!!! Všude pití s obsluhou, takže jsme se kolikrát ani nedočkali, zmrzlina striktně jen pro děti! V restauraci na pláži s obsluhou jídlo i pití, čekali jsme i hodinu! U bazénu 2 kelímky pití, víc ne! Všude byly vidět velké rozdíly mezi klienty z Čech a místními!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,2/5)

Areál hotelu je moc hezký, upravený a čistý. Personál se snažil být milý za všech okolností :-)!

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Nic moc, ale celý pobyt strašně foukal vitr, to udělalo své, ale za to nikdo nemůže! Vstup do moře jen na některých místech bez kamenů!

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Mě c hezké, čisté a upravené!

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Určitě se do tohoto hotelu nikdy nevrátím!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 32
z 40 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání