Petra

Recenze hotelu The Grand Marina ***** (Egypt - Hurghada - Hurghada)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,5
(na základě 2 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2019
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Až na hluk při rekonstrukci a krádeže v Hurghade, to byla příjemná dovolená.

Ubytování 

Ubytování je krásné, nové a čisté, ovšem může se Vám stejně jako nám stát, že Vám dělníci v 7 hodin ráno budou vrtat ve vedlejším pokoji, což je naprosto strašné.

Strava a stravování 

Z hotelu jsme si dovezli faraonovu pomstu. Kdo nezažil nepochopí. Jídlo bylo velice chutné, ale pozor na mytí ovoce pod kohoutkovou vodou, alkohol s ledem (led je také tvořen z vody z kohoutku), tedy pro nás nepitne vody.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Jedná se o relaxační hotel, takže žádné hry a animační programy neocekavejte. Nicméně si můžete skocit na plazovy volejbal do vedlejsiho hotelu.

Pláž a moře 

Pláž a moře čisté. Nejedná se o písek jemný jako treba v Recku, ale jde to.

Okolí hotelu 

Špína z rekonstrukce všude.

Celkový dojem 

Hotel bude dokončen tak za půl roku. Do té doby bych tam jistě znovu nejela. V okolí je to ale nejhezčí hotel ze všech.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Top nabídky dovolené