Hotel je pěkný
Recenze hotelu Sunny Days El Palacio Resort & Spa **** (Egypt - Hurghada - Hurghada)
V hotelu se nám moc líbilo, ubytování je pěkné. Bydleli jsme v pokoji 5027 je to výhled na moře a v přízemí. Na pláž opravdu pár kroků.
Fotografie
Ubytování
byli jsme ubytování v pokoji 5027 s výhledem na moře
Strava a stravování
bylo si vždy z čeho vybrat, kuřecí, ryby, hovězí, kraby, velké množství zeleniny a ovoce. Sladkosti a dortíky byly taky moc dobré
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál byl moc ochotný a snažil se vyhovět každému přání
Pláž a moře
Šnorchlování nejlepší na špici, kde je sice hlubší voda, ale zato ráj v moři. Na levé straně hotelu, kde je moře mělké je také co vidět a hlavně je to vhodné pro začínající šnorchlaře a malé děti . Laguna uprostřed hotelu je také ideální pro děti
Okolí hotelu
Na výlet do města je to kousek. Byli jsme v mešitě, přístavu, Kopském kostele. Super výlet s naší delegátkou Ludmilou. Všem mohu doporučit , Udělala nám krásný a pohodový výlet.
Celkový dojem
Moc pěkná dovolená
z 53 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro mládež
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.