Kateřina Křížová
Recenze hotelu Sphinx Aqua Park Beach Resort **** (Egypt - Hurghada - Hurghada)
byla jsem na dovolené s manželem, v Egyptě jsme nebyli poprvé, ale co bylo v tomto hotelu o tom se asi nikomu nezdálo.
pokoj jsme dostali po 11 hodině až po zaplacení 30 dolarů jinak bychom čekali až do 14:00(a to jen možná).
po obdržení karty od pokoje jsme se šli ubytovat, bohužel než jsme si vyskládali věci do skříně musela jsem si utřít prach v poličkách.
postel absolutně ROZVRZANÁ po třech dnech nespaní jsem se konečně domluvila na recepci a postel se jali "opravit" přidali další šrouby za týden vrzala postel znova.
jídelna na dva hotely absolutně nestačila, jídlo - každý den výběr ze čtyř druhů-těstoviny-rýže a k tomu vždy ryba a kuře nebo nějaké maso- na tolik lidí jídla málo
na plážovém baru- každý den ředěný alkohol- voda s vodou- obsluha nepříjemná a když se člověk ozval ještě po vás hodili takový výraz ..... hnus
nalévali do špinavých kelímků rovnou co stáhly z pláže nebo ze stolů(viděla jsem osobně)
Ubytování
špinavé pokoje
Strava a stravování
v Egyptě jsem již zažila i lepší výběr na to že tento hotel je 4hvězda
tonik, cola zero- vůbec není, limetky pouze v jídelně
Vybavení, služby a personál hotelu
personál v jídelně se snažil, ale jen určití lidé
Pláž a moře
pláž čistá, moře také
Okolí hotelu
Celkový dojem
katastrofa
z 26 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.