Napsat recenzi

Nejhorší dovolená za mých posledních 25 letech

Recenze hotelu Mirette Family Resort **** (Egypt - Hurghada - Hurghada)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2012
Přečteno: 1 029x
Recenze se líbila: 467 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 2

Dovolená od ck Fischer - otřes - hotel katastrofa , který bych nepřála ani svému nejhoršímu nepříteli !!!

Ubytování  průměrně (3,2/5)

Hotel vybydlený

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Strava formou bufetu, ale maso pouze na příděl

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Vybavení WC celou dobu jsme pro 3 dostali 3 ruličky WC papíru a záchodovou mísu jsme myli rukama a papírem - štětka nebyla

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

celkem v pohodě

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

normální jako v Egyptě

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Hrůza a s CK Fischer není domluva

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 10
z 19 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Krystina: CK Fischer - 18. 4. 2012 22:18

mate pravdu .. Fischer je nejhorsi CK v ceske republice .. byla jsem s nimi do Hurghady 2010 a to byla take hruza .. od 2011 cestuju jenom s CK Blue Style .. byla jsem s rodinou loni v Hurghade v hotelu Sunrise Royal Makadi a vsechno bylo nadherne a skvele bez ani jednoho problemu .. reagovat

Ivana: souhlasím s vámi. - 18. 5. 2012 14:06

Opravdu to byla tragédie.Napsala jsem reklamaci i CK Fischer,ale z jejich odpovědi vyplynulo,že hledám chyby tam,kde nejsou.Byli jsme v Egyptě již několikrát a vždycky velmi spokojení.Teď už vím,že s CK Fischer víckrát nevycestujem a budu varovat i naše známé. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání