Napsat recenzi

Royal Star Beach

Recenze hotelu Hotel Three Corners Royal Star Beach **** (Egypt - Hurghada - Hurghada)

Hodnocení:
průměrně: 3,1/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 113x
Recenze se líbila: 17 čtenářům
Fotografie: 3
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Medúzy, smrad a bordel Medúzy, smrad a bordel

Už se tam nechceme vracet

Ubytování  průměrně (4,1/5)

Až na ten smrad z kuchyně to šlo, výhled na silnici, balkon nad kuchyní, hrozný hluk ze silnice.

Strava a stravování  průměrně (4,1/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Šlo, to personál ušel, animátoři se snaží nejvíce.

Pláž a moře  průměrně (3,3/5)

Katastrofa! Museli jsme navštěvovat jiné pláže a platit si výlety, pláž je u půjčovny lodí, samé medúzy, nedalo se koupat, každý nadával, navíc když už se mi povedlo se namočit byla jsem od nafty z lodí.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Prohlídka vedlejšího hotelu Meraki byla největším zážitkem, kilometrová pláž a mnoho možností, nejraději bych měnila za tento hotel.

Celkový dojem  průměrně (3,1/5)

Do tohoto hotelu už nikdy, zkazila to pláž. Delegát Amr se také vybarvil jako hladový podvodník. Domlouval předražené výlety, výlet do Hurgady , který byl placený nakonec ještěmuseli platit taxi a nutil k nakupování u svých známých na trhu.Výlety jsme kupovali od Hasana z pláže a lodí s názvem 3 Brothers jsme zažili nádherný výlet o 40 dolarů levněji. Jinak Egypt už nikdy, jen chtějí člověka oškubat všude na každém kroku.Navíc pobyt byl kratší o 1 noc se snídaní. Air Cairo nám posunula let o 12h dříve!!! Na poslední chvíli, domů jsme se vrátili tak otrávení, že si cestování příště rozmyslíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 7 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hurghada - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání