Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Chic Punta Cana By Royalton *****

Recenze hotelu Royalton CHIC Punta Cana Resort ***** (Dominikánská republika - Punta Cana - Uvero Alto)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2015
Přečteno: 194x
Recenze se líbila: 554 čtenářům
Fotografie: 39
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento luxusní moderní hotel pouze pro dospělé osoby byl otevřen nedávno v roce 2015. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 40 minut jízdy.

Ubytování  průměrně (5/5)

Všechny luxusní pokoje jsou vybaveny moderním zařízením. Každý klimatizovaný pokoj je vybaven kabelovou TV, kávovarem a vlastní koupelnou s vysoušečem vlasů, župany a toaletní potřeby zdarma.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel má soukromou pláž a tenisový kurt. Hosté si mohou vybrat z 5 à la carte restaurací, bufetová restaurace, kavárna a gril, stejně jako 24-hodinová pokojová služba a 6 termatických barů. V tomto středisku je bezplatné Wi-Fi připojení k internetu zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

V okolí můžete navštívit golfový klub La Cana Golf Club, který je od hotelu vzdálen 35 km a sladkovodní laguny vzdálené 40 km. Tento resort se nachází 35 km od mezinárodního letiště Punta Cana.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Zcela nový moderní hotelový komplex, který ocení především dospělé osoby toužící po klidu a odpočinku.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání