Napsat recenzi

Excelentní dovolená

Recenze hotelu Excellence Punta Cana ***** (Dominikánská republika - Punta Cana - Uvero Alto)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2010
Přečteno: 449x
Recenze se líbila: 686 čtenářům
Fotografie: 9
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme naprosto spokojeni, uvažujeme, že dovolenou v tomto hotelu zopakujeme.

Ubytování  průměrně (5/5)

Skvělé ubytování, pohodlná postel i lůžkoviny, skvělý servis

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Všechny restaurace ala carte běžně k dispozici bez předchozího objednání, v Grillhouse dokonce langusta denně bez omezení (jiný hotel pouze 3x za pobyt)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Připláceli jsme Excellence club, tedy včetně privátní pláže, perfektní obsluha i na pláži. V tét době jsme měli výročí svatby, o kterém jsme se pouze zmínili v CK. V hotelu pro ná připravili i "dárek", tedy romatickou soukromou večeři na pláži. Poté v pokoji bylo připravené "šampaňské", růže, koupel a svíčky.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž krásná, ale mírně větrnější, písek žlutý

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Klasika jako všude, za plotem to není jako v hotelu ... :-(. Raději jsme ani nikam nechodili.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Jednoznačně skvělý, uvažujeme o návratu do této destinace, popř. do jiného hotelu tohoto řetězce. Dojem lehce kazili jen někteří hosté z USA.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Punta Cana - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání