Napsat recenzi

Pobyt únor 2021

Recenze hotelu Impressive Resort & Spa **** (Dominikánská republika - Punta Cana - Punta Cana)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2021
Přečteno: 161x
Recenze se líbila: 56 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Okoli kouzelne, cestovka ochotna, vylety uzasne, pokoj priserny, jidlo v dobe covidu kdy vecere fungovali vyber z menu bylo katastrofalni, jsou to lidi kteri to maji nastavene az to bude tak to bude, coz me hrozne zklamalo, spropitné dostali vic nez dost a i tak jsem si sla nalit vodu sama protoze vim ze bych se ji nedockala, plaz byla krasna, cista a vzdy uklizena... Vim ze je tezka doba ale ten pokoj a ty vecere ala carte se jim nepovedli..

Ubytování  průměrně (3,7/5)

Náš pokoj byl v sekci 10. Tudíž pokoj před rekonstrukci, odpovidal 2 hvezdickami, cestovka bohuzel mela vyfocene jine pokoje a tohle byl pro nas sok, nicmene na rwcepci nam rekli ze jsme super par a za 100 dolacu na noc nam daji lepsi :-D

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Strava nam celkem chutnala, ale o vodu jsme se museli prosit, 10x jsem si objednala kafe a nedockala se ji, nabizeli vino za 40 dolacu a to jsem odmitla pak uz se neukazali

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Kdyz mavate dolary, dostanete vse

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Lehatka a osusky zadarno, plaz cista, personal uklizel rasy, nemam co bych vytkla :)

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Okoli super, mate tam supermarkety na suvenyry, najdete tam kostel jako pamatkovou zajimavost...

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

My byli zklamani z pokoje jelikoz nam dali to nejhorsi co meli a bohuzel se pritel nechtel hadat na recepci, tak jsme se s tim spokojili, pokud se ale nenechate odbyt a vytrvate dostanete ty nejlepsi pokoje. Asi záleží co ma jaka cestovka nasmlouvane. Co se tyce jidla tak jsme tu v obdobi covidu a vecere funguji ala carte takze vam nuti vino kazdy vecer za 40 dolaru a kdyz jsme odmitli dostali jsme predkrm lososa ala kostka ledu, takze jsme se stravovali kazdy vecer na pizze a uprimne me to uz po par dnech lezlo krkem.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Punta Cana - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání