Napsat recenzi

Ráj

Recenze hotelu Vista Sol Punta Cana Beach Resort & Spa **** (Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2019
Přečteno: 79x
Recenze se líbila: 189 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Docela nechapu negativni recenze tomuto hotelu.

Ubytování  průměrně (4,2/5)

Cisty, krasny hotel i pokoj.

Strava a stravování  průměrně (3,6/5)

Tady by se hodilo i 6hvezd. Plne stoly vseho a vzdy.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personal tvori mistni dominikanci a na tech nizsich pozicich Haitané. Spolecnou rec maji Dolar,dva,pět..Vybaveni hotelu ne velmi vysoke urovni vc gymu.

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Absolutne luxusni. Ciste, hlidane plaze. Lehatka mezi palmami.Voda v kvetnu asi 28C

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Dominikanci jsou lini jak prasata. Co jim od huby spadne to tam lezi do dnes. Procestoval jsem i vnitro a prakticky totozne to maji s nasema cikanama. Lini, posedavajici, nicnedelajici ale satelit a hudbu tu musi mit i v kozim chlivku.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Vista sol je velmi dobrou volbou. Budete jako v ráji..A navic je Dominikana diky krestanstvi absolutne bezpecna zeme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 5 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Punta Cana - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání