Napsat recenzi

Recenze hotelu Dreams Palm Beach

Recenze hotelu Dreams Palm Beach Punta Cana ***** (Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: listopad 2018
Přečteno: 68x
Recenze se líbila: 125 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0

Doporučuji ,krásný hotel.

Ubytování  průměrně (5/5)

Pokoj velmi útulný a čistý, 2 lužkovy pokoj se všim-TV Sat, lednička, klima, trezor, socialka, Wi fi vše čiste, funkčni, pohodlné postele ,vyhled na bazén. Každý den doplňovaný minibar. Musím vyzdvihnout koupelnu, byla veliká, s obr. sprchovým koutem, čistá, neustále nové ručníky, a uklizeno každý den.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Obsluha je milí, ídlo bylo velice pestré, veliký výběr zeleniny a salátů, obří výběr sladkostí a dortů, obrovský výběr všeho. Od snídaně po večeři bylo pořád co jíst a pít. All inclusive jak má být.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál pozorný, ochotný, milí a usměvavý, opravdu super.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Moře teplé a krásné. Bar na pláži dostačující i pro celodenní pobyt na pláži bez návštěvy oběda v hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma a osušky bez zálohy. Pláž písečná.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Okolí hotelu klidné, ani jsme tam nebyli, jen jsme ji projeli autobusem na výletě, nebyl důvod tam jít. Večer osvětlená pěší promenáda v areálu hotelu.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Hotel výborný, hlavně vybavení - skvělé bazény, atrakce, jídlo, moře, bezva počasí, prostě nádhera. Super dovolená,na kterou budeme rádi vzpomínat. byli jsme po celou dobu opravdu spokojeni. Vynikající

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Punta Cana - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání