Napsat recenzi

Caribe Club Princess

Recenze hotelu Caribe Deluxe Princess Beach Resort & Spa **** (Dominikánská republika - Punta Cana - Bávaro)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2018
Přečteno: 114x
Recenze se líbila: 371 čtenářům
Fotografie: 13
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená v tomto hotelu byla fantastická. Krásné prostředí, které není zas tak luxusní, ale tím víc vás přiblíží Dominikánské republice, skvělá práce delegátky a celkově o nás bylo po všech stránkách výborně postaráno.

Ubytování  průměrně (5/5)

Vždy čisto, ubytování odpovídající, postel pohodlná, v koupelně velký sprchový kout, nic luxusního, ale kdo by trávil víc času na pokoji, než je nezbytně nutné :-)

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Jídlo bylo dokonalé, výborně ochucené i obyč brambory, hromada čerstvého ovoce - skvělé mango a ananas. Velký výběr všeho, masa, příloh i sladkého. Nám moc chutnalo úplně všechno!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Bazén naprosto bezkonkurenční, bazénový bar také, moc příjemní barmani, možnost být v bazénu s drinkem v ruce (drinky taky výborné). Animační programy byly přiměřené, vždy vtipné, ale nenarušovali nám nijak náš odpočinek a dovolenou. Vyžití tam je dostatek, vodní sporty, výlety do okolí (doporučuji výlet na Samanu - nezapomenutelné).

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Pláž krásná, upravená, pozvolný vstup do vody. Bohužel naplaveno plno řas, ale to je holt příroda, hotel za to nemůže. Jsou prý období, kdy je pláž a moře bez řas a po hurikánech nebo bouřkách je moře vyplaví.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Okolí hotelu bylo úchvatné, mezi ubytováním, bazénem a recepcí je přírodní džungle se spoustou zvířat a rostlin.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Za nás skvělá svatební cesta, doporučujeme všem.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání