Napsat recenzi

Jiri Soukup

Recenze hotelu Be Live Collection Canoa **** (Dominikánská republika - La Romana - Bayahibe)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2019
Přečteno: 63x
Recenze se líbila: 68 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme spokojeni. Velmi dobře hodnotíme let i péči delegáta. Paní Linda se o nás velmi pečlivě starala. Nebyli jsme vybaveni z Prahy poukazem na hotel, což působilo starost paní Vonderkové. Ještě jednou jí děkujeme.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Při vstupu pokoj cítit zatuchle. Po vyvětrání jsme objevili páchnoucí polštáře povlečené čistě. Pohledově úklid perfektní, propocené polštáře byly vyměněny. Vana 30 let stará, oprýskaný smalt. Foto mohu dodat. Jinak každodenní úklid perfektní.

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

Velmi dobré, bez drahých potravin, které jinde byly. Dorty pohledově krásné, chuti margarinové bez másla a bez šlehačky.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,3/5)

Vybavení hotelu velmi dobré.

Pláž a moře  průměrně (3,7/5)

Nádherná pláž pod palmami. Problémem byla ruská klientela, která velmi brzy ráno obsadila všechny slunečníky a lehátka pod nimi kameny, botami, tričky,ručníky... Ani v 6 hodin ráno jsme neměli šanci získat slunečník až jsem se spálil.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Nádherná tropická zahrada s pávem, kachnami, slepičkami, husami, ... Strom plný snovačů, potok plný ryb, želv,...jak v zoologické.

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

Je to velmi levný 5-ti hvězdičkový hotel, pro mne spíše velmi dobrá 4 hvězdička.

Byli jsme spokojeni, příště si raději připlatíme.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

La Romana - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání