Hotel Medena****
Recenze hotelu Medena Hotel *** (Chorvatsko - Střední Dalmácie - Seget Donji (Trogir))
Pěkný 4 * hotel poblíž pláže.
Fotografie
Ubytování
Pěkně zařízené a čisté pokoje. Klasické vybavení klimatizace, sprcha a WC, balkon, SAT TV, lednice, sejf, fén, WIFI
Strava a stravování
Stravování formou polopenze nebo AI. My zde měli formu polopenze snídaně i večeře dobré, vybere si každý. Večeře vždy na výběr nějaké maso, kuře, hranolky, rýže, těstoviny, saláty a dezerty.
Vybavení, služby a personál hotelu
v hotelu najdete i obchod vhodný pro koupi suvenýrů. Jinak je zde restaurace, plážová restaurace, směnárna, venkovní bazén, tenisové kurty, minigolf, dětské hřiště - takže vyžití si tu najde každý.
Pláž a moře
Přístup k pláži z hotelu je po pozvolných schodech - je to sice kousek, ale po těch schodech je to náročnější, takže bych nedoporučovala hůře pohyblivým lidem.
Celkový dojem
Hotel na mě působil dobře, čisté a pěkně vybavené pokoje.
z 11 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro mládež
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.