Napsat recenzi

Dukič B

Recenze hotelu Komplex Dukič *** (Chorvatsko - Střední Dalmácie - Promajna)

Hodnocení:
průměrně: 2,5/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2018
Přečteno: 179x
Recenze se líbila: 32 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Poprvé a naposledy

Ubytování  průměrně (2,6/5)

Pavilon jak pro ukrajinske zedniky, ubytovna bez recepce. Udržba žádná. Tak jo postavili před x lety, tak to je nyní. Sprchovací kout teče, nevymalováno, staré rozpadající se rošty, proležené matrace. Denní uklid pokojů neexistuje. Pozitivní je velikost dvou-lůžkového apartmanu včetně terasy.

Strava a stravování  průměrně (2,2/5)

Celých 10 dní stejné snídaně. Neorganizovaný chaos u večeří. Objednávku z předchozího dne jste mnohdy nedostal, prože ji dostal jiný host. Nechápu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,8/5)

Žádné pokud nepočítám Neptn klub od Vítkovic

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Vhodné pro děti

Okolí hotelu  průměrně (2,8/5)

Celkový dojem  průměrně (2,5/5)

Slabý podprůměr za tu cenu.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 19 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Střední Dalmácie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání