Vila Rodič

Recenze hotelu Vila Rodič *** (Chorvatsko - Střední Dalmácie - Nemira (Omiš))

Průměrné hodnocení hotelu:
4,6
(na základě 13 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2013
Fotografie: 2
Komentáře: 0

Hezká dovolená

Fotografie

Ubytování 

Příjemné a čisté ubytování s klimatizací a možností připojení se na wifi ( na balkóně :). Výhled na moře, pozor né ze všech pokojů. Majitelé skvělí.

Strava a stravování 

Naše :) takže super. Kuchyňka a vše potřebné pro vaření, dobře vybavená.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Všeobecná spokojenost (čistota)

Pláž a moře 

Moře tradičně krásně čisté a osvěžující... pláže příjemné celkem málo frekventované, leč ke škodě na celkovém dojmu místy zaneřáděné odpadky.

Okolí hotelu 

Klasická Balkánská zástavba, k moři kousek a do města příjemný špacír.

Celkový dojem 

Pobyt a ubytování skvělé. Bohužel toto nemůžeme říct o cestě tam i zpět, kterou jsme tentokrát zvolili autobusem. Z Ostravy přestup v Brně na autobus, kde byly zajištěná místa na zadních sedadlech, které nebylo možné sklopit a jakkoliv nastavit na pohodlnější cestování. V minulosti jsem cestoval autobusem a tyto sedadla byla vždy volná pro zavazadla atd. Tentokrát se nás nikdo na nic neptal a usadil nás na tyto nepohodlná místa. Cesta tam na 5 zadních sedadlech obsazené 4 lidmi a zpět dokonce obsazeno všech 5 mís !!! Dopravu zajištěnou CK Nev-Dama bohužel nemohu doporučit.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Top nabídky dovolené