Resnik Chorvatsko
Recenze hotelu Oaza Sunca & Resnik Hotel Resort ** (Chorvatsko - Střední Dalmácie - Kaštel Štafilić)
Ubytování dobré, okolí nic moc.
Ubytování
Ubytování nemělo chybu. Výměna ručníků každý den. Bohužel bungalov bez klimatizace a to se v létě vydržet nedá. Ale za to si můžem sami, že jsme si to neobjednali.
Strava a stravování
All inclusive v tomto hotelu je v podstatě plná penze s pitím a se zmzrzlinou pro děti odpoledne. Nic víc. Žádné odpolední a dopolední svačiny, nic.
Výběr jídla také nebyl nic moc, čekala bych něco víc.
Vybavení, služby a personál hotelu
Animační programy - večerní tanečky pro děti super, i jiné programy, my moc nevyužívali.
Pláž a moře
Pláž moc hezká, voda čistá, daleko do moře mělko. Malé kamínky, na pláži trochu nepořádek.
Okolí hotelu
My čekali nějakou promenádu se zmrzlinkami pro děti, to tady nikde v okolí nenajdete, musí se do města Trogir, autem. Žádné obchody, nic. Procházky při moři, s kočárkem nelze.
Celkový dojem
Už bych sem znovu nejela.
z 45 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.