Babič

Recenze hotelu Penzion Babič *** (Chorvatsko - Střední Dalmácie - Dugi Rat)

Průměrné hodnocení hotelu:
5
(na základě 1 recenze)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2013
Fotografie: 4
Komentáře: 0

Jely jsme s kamarádkou. Musím uznat, že při čtení recenzí z internetu jsem odjížděla do Dugi Ratu s obrovskými pochybami ( a to nejen kvůli zářijovému počasí). Dopravu jsme měly vlastní, ale souvisí s tím také. Vyložili nás z autobusu v půl 5 ráno. Čekaly jsme do osmi, až se rozední a že si půjdeme na penzion dát alespoň kufry. K našemu překvapení jsme už měly pokoj připravený, takže jsme mohly checkinovat už v 8 ráno :)

Fotografie

Ubytování 

Za cca 1500?? LUXUS! Vybavená kuchyňka, manželská postel, asi 8 lamp, lustrů a různého osvětlení, KLIMATIZACE (tichá, rychlá), nádherný velký balkon s výhledem na moře, roleta stahovací přes dveře proti slunci, stolek se dvěma židlemi, malá, ale příjemná koupelna. Staré tlustě kousavé deky bych zlikvidovala :-) Ale co hlavně! VŠUDE ČISTO!!!! Wifi byla už jen třešinkou na dortu :)

Jediné mínus, s kterým jsme tedy počítaly, je předražený autobus na všechny strany. Do Omiše, kam jsme v podstatě dojížděly denně a je pouhých 6km (4zastávky), jsme platily 26KN zpáteční jízdné pro jednoho (což je 91,-).

Jinak strašidlo staré fabriky je mýtus. Ano, jsou tam nějaká torza, ale nejenže na ně není z penzionu vidět, ale už jsou to spíš jen zbytky a hromady písku

Strava a stravování 

Stravovaly jsme se samy, ale vzhledem k vybavenosti kuchyňky to nebyl problém :)

Vybavení, služby a personál hotelu 

Babičovi - super sympatičtí lidé. Pokoj připravený od rána, takže nástup jsme měly v 8 ráno. Navíc v den odjezdu nás nechali na pokoji do 17 hod, abychom se mohly osprchovat po koupání. Nabízejí i možnost odvozu od/na autobus s kufry (k penzionu je to psycho kopec - ale za ten výhled to stojí)

Pláž a moře 

Pláž menší, hned pod silnicí. Na ten ruch se dá zvyknout. V našem termínu byl celý týden na pláži klid - ani noha. Jen vtíravý dědek, asi místní figurka. Jinak voda nádherná, čistá, super pro potápění a fotografování.

K pláži se musí jen přejít dost frekventovaná silnice, ale to je podle mě maličkost.

Okolí hotelu 

V okolí jsou domy, olivovníky a kopce :) Spousty koček a koťátek. :)

Celkový dojem 

Obavy byly zbytečné. Celkový skvělý dojem umocnilo i povedené počasí.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Top nabídky dovolené