Dovolená v Tomi

Recenze hotelu Penzion Tomi * (Chorvatsko - Severní Dalmácie - Biograd na Moru)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,7
(na základě 37 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2015
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Pobyt v depandentu Anton, stejně jako kvalita stravy a péče delegátky splnili to, co cestovní kancelář slíbila.

Ubytování 

Pokoj byl čistý, s klimatizací a balkonem s markýzou. Vybavený pro běžnou potřebu dostatečně. Koupelna čistá, bez plísní, teplá voda kdykoli a bez omezení množství.

Strava a stravování 

Jídla bylo dost, za celý pobyt jsme neměli problém, že by jídlo nebylo chutné. Personál byl milý a ochotný, umožnil odnést jídlo na pokoj. Převážně se vaří česká kuchyně, polévky a omáčky s těstovinami, rýží a bramborami. K jídlu byli i zeleninové saláty a ke každému jídlu i dostatek pití (šťávy).

Asi bychom uvítali více zeleniny a ovoce. Ale celkově jsme byli spokojeni.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Parkování ve stínu přímo u penzionu.

Pláž a moře 

Moře čisté, pláže přeplněné !!! a nechutně komerční. Vše za poplatek včetně např. osprchování vodou a WC. Hned za zády množství stánků se vším možným.

Jinak bohatá nabídka aktivit (Aqua park, tobogán, šlapadla, čtyřkolky, skútry apod.)

Pláž kamínky, poměrně rychle se svažuje do hloubky.

Okolí hotelu 

Penzion v klidné části, okolí upravené, možnost posezení, do města cca 10 min. Dostatek obchůdků i restaurací v centru.

Celkový dojem 

Plná spokojenost s ubytováním a stravou, méně s prostředím na pláži, ale to nemůže cestovka ovlivnit. Za zaplacené peníze velmi příjemně strávená dovolená. Pokud budete bydlet v depandentu jako my, vřele doporučujeme.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Top nabídky dovolené