Dovolená v hotelu Adria
Recenze hotelu Adria Hotel *** (Chorvatsko - Korčula - Vela Luka)
V případě, že hledáte klidnou dovolenou mimo ruch města, je tento hotel ideálním místem pro odpočinek pro celou rodinu.
Ubytování
Ubytování bylo čisté a vkusně zařízené pokoje. Každý den čisté ručníky, úklid na pokoji a výměna ložního prádla po domluvě s pokojskými. Jediné co bych přivítal, malou příruční chladničku na nápoje.
Strava a stravování
Rozmanitá a pestrá strava, každý den zastoupení všech druhů masa (i plodů moře), spousta zeleniny, moučníků a ovoce.
Vybavení, služby a personál hotelu
Hotelový bazén je velkým přínosem, dostatečné množství lehátek a slunečníků, velká terasa se sluncem i stínem. Zaměstnanci hotelu velmi ochotní, usměvavý a vždy připraveni pomoci při čemkoliv.
Pláž a moře
Pláž přímo pod hotelem nabízí možnost pro dobré plavce ale také neplavce, pozvolný vstup do moře, kamenité dno. Je však možnost najít si různá zákoutí a tak trávit slunění a plavání v soukromí.
Okolí hotelu
Hotel je umístěn v zátoce a tak bude vyhovovat lidem, kteří hledají klid. Několika kilometrové vycházky podél moře jsou možné na obě strany a umožňují tak lépe vnímat zdejší přírodu. Do města dojdete pohodlnou chůzí cca. po 30ti minutách. Je však možné využít vodní TAXI, které odjíždí od hotelu do přístavu Vela Luka.
Celkový dojem
Doporučuji všem, kteří touží po klidném strávení dovolené.
z 4 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
- Pro rodiny s dětmi
- Pro starší a méně pohyblivé osoby
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.