Pavilony Adriatic - klidná dovolená

Recenze hotelu Senses Resort Aminess (ex Labranda) **** (Chorvatsko - Hvar - Vrboska)

Průměrné hodnocení hotelu:
2,6
(na základě 45 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2014
Fotografie: 0
Komentáře: 0

S manželkou jsme měli po přečtení recenzí strach do tohoto komplexu jet. Naštěstí nás nečekalo po příjezdu nic špatného ba naopak. Ano, pokoje jsou jednoduché bez televize, klimatizace, ale na pokoji sme skoro vůbec přes den nebyli.

Jídlo dobré, vždy jsme si vybrali a když jsem měl ještě hlad nebyl problém říci si o přídavek.

Byli jsme spokojeni, příští rok by jsme sebou vzali i vnoučata, jeden večer sme sledovali večerní program a bylo nám líto že tady nejsou s náma.

Ubytování 

Na přespání dobré

Strava a stravování 

Nemohli jsme si na nic stěžovat

Vybavení, služby a personál hotelu 

Internet zdarma v restauraci pod hotelem, na recepci dve televizní místnosti, sportovní využití. Personál příjemný, na recepci ochotní, delegátka milá.

Pláž a moře 

Okolí hotelu 

Celkový dojem 

Spokojenost!

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené