Napsat recenzi

Pobyt v Novi Vinodolski-Najmanovi

Recenze hotelu Hotel Tamaris **** (Chorvatsko - Kvarner - Novi Vinodolski)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 622x
Recenze se líbila: 376 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme ubytováni s dcerou a vnučkou v hotelu Tamaris, paní recepční Dubravka nám oznámila, že je to depandance 2 hotelu Lišanj a že pro pobyt s dítětem bude lepší.

Ubytování bylo výborné, a po předání pasů nás recepční příjemně překvapila, protože během hodiny přišla na pokoj s dortíkem se 4mi svíčkami, neboť vnučka v ten den měla

narozeniny.

Ubytování  průměrně (5/5)

S ubytováním jsme byli spokojeni, drobné nedostatky patří k jižním národům.

Hodnotím 4,5

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Strava nám vyhovovala, každý člověk si mohl vybrat.

Večeře hodnotím 5, snídaně 4 (chyběla nám zelenina či ovoce).

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hotel je moderní, personál příjemný, úklid v pořádku.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Vzhledem k tomu,že jsme s manželem byli v Lišanji vloni, vzali jsme letos sebou dceru s vnučkou. Slunečníky u bazénu jsme využívali, katamarány jsme si půjčili, vstup do moře

jsme využívali s pískem. Bazén byl velmi příjemný hlavně pro malou vnučku. Teplota vody

odpovídala době a počasí.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Okolí bylo upravené, dostatek volných laviček i různých kiosků.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Výborný. Doprava skvělá,ubytování a jídlo výborné. I deštík jedno dopoledne krásně osvěžil vzduch.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání