Napsat recenzi

Jedno velké NE

Recenze hotelu Villa Silvija (Chorvatsko - Kvarner - Ičiči)

Hodnocení:
průměrně: 2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2021
Přečteno: 54x
Recenze se líbila: 60 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Moře sice krása, ale ostatní hrůza!

Ubytování  průměrně (1/5)

Katastrofa!!!

Za celou dobu nam nikdo nevyměnil ručníky, ty byly zaprané, ušmudlané! Toaletní papir vám daji ob den, takze logicky, kdyz je v místnosti vic jak 2 lidi, tak to nestačí. Po příjezdu byl pokoj minimalne uklizen. Bordel na zemi,drobky ve skrini. Personal je namyšlený, delá vam pod balkónem v noci bordel! Wc záchody dole jsou v příšerném stavu.

Strava a stravování  průměrně (2/5)

Jídlo v podobě švédských stolů. To Joo.. snidani si můžete nabrat, ale večeři Vam nandavá personál a to takové malé porce, že si musíte chodit furt znovu, ale to jsem fakt nechodila. Jídlo je jak kdyby jste byli na dietě . Vypadá to hrozně, není to ochucený. Skoro všichni na to nadávali.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

Plesnivá jedna lednice v celé ville.

Personál- hrůza .

Pláž a moře  průměrně (5/5)

To jediné bylo super. Dole malej bar , krásná pláž s molem.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Mohu doporučit vynikajíci restauraci Galija.

Celkový dojem  průměrně (2/5)

Restaurace a moře paráda.

Jídlo v ceně a hotel jedna velka hrůza..

Sem už NIKDY !!!

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání