Napsat recenzi

Hotel Zagreb** v Crikvenici

Recenze hotelu Hotel Zagreb ** (Chorvatsko - Kvarner - Crikvenica)

Hodnocení:
průměrně: 3,7/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Přečteno: 23x
Recenze se líbila: 21 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Starší, ale pěkně udržovaný hotel bez klimatizace.

Restaurace pod hotelem-malé porce, neochotný personál.

Velká výhoda byla, že stojí hned vedle pláže přes cestu. Pláž krásná, pozvolný vstup do moře.

Lokalita krásná, bohužel neustálý hluk-večerní akce až do rána. Nedoporučuji pro rodiny s dětmi, spát se v noci opravdu nedalo.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Starší pěkný hotel

Strava a stravování  průměrně (3,3/5)

Přístup personálu restaurace špatný, ranní snídaně dobré. Oběd doporučuji jinde.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Chtělo by to klimu, personál hotelu dobrý

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

Bezva!

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Úžasne.

Celkový dojem  průměrně (3,7/5)

Vše dobré, ale chtělo by to večerku. Je to město, které v noci opravdu žije a žije až do rána, takže se opravdu nevyspite. V pokojích vedro, musíte spát s otevřeným balkonem. Bohužel to zase nešlo, skrz hluk.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání