Napsat recenzi

Super!!!

Recenze hotelu Hotel Mediteran Crikvenica (Chorvatsko - Kvarner - Crikvenica)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2012
Přečteno: 1 263x
Recenze se líbila: 461 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 1
  • Pohled z balkónu Pohled z balkónu
  • Promenáda u hotelu Promenáda u hotelu
  • Bar Bar

Byli jsme s rodinkou 2012, Moščenicka Draga je moc krásné romantické místo, hotel je přímo u oblázkové pláže. Nádherný výhled z balkónu. Krásné čisté prostředí a moře. U hotelu je hned malý market, kde se dá sehnat vše.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Hotel je vybaven starším nábytkem, ale nějak si na to nepotrpím. Postel byla pohodlná.

Výhled na moře z balkónu krásný. Akorát večer je tam dost rušno, takže s malými dětmi je asi lepší rezervovat pokoj s výhledem do parku.

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Polopenze byla perfektní! Výborně vařili.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál úžasnej, byli moc příjemný.

Služby OK.

Mínus je, že v pokojích není klimatizace, když je velké vedro tak je to dost nepříjemný, hlavně v pokojích přímo pod střechou :-(

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláž byla sice menší ale útulná a čistá, výborný přistup i pro malé děti, nádherná voda.

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Pěkná příroda, hodně zeleně.

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Moc pěkná dovolená, hned bych jela zas!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 4
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Milena: hodnocení - 19. 7. 2017 19:38

Byli jsme 7-16.7.2017-hotel,pláž.strava a ubytování super,hlavní výhoda klimatizace na pokoji,Wi-Fi na pokoji nefunguje,jen ta doprava autobusem od Ck byla hrozná!!Zastávka tam,po4,5 hod,zpět až za 5 hodin!!Doslova hazard s lidským zdravím,jinak nádherná dovolená reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání