Napsat recenzi

recenze

Recenze hotelu Hotel Mediteran Crikvenica (Chorvatsko - Kvarner - Crikvenica)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 276x
Recenze se líbila: 173 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celkově není hotel pro starší klietelu.Nedoporučoval bych hotel lidem nad 65 let.Pláž spíše bet..plata beze stínu.Promenáda do městečka příliš dalako,večerní procházky jak jsme byli zvyklí nebyli možné.Navštívili jsme již mnoho míst v Chorvatsku /Poreč,Pulu,Krk,Bašku Vodu Hvar a prakticky celou Makarskou rivieru/ ale tento pobyt v to,to hotelu byl najhorší.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Vcelku dobré na přespání to stačilo.Chběla malá lednička.

Strava a stravování  průměrně (4,2/5)

Snídaně dobrá a večeře také

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál vstřícný a ochotný.Přijeli jsme o den dříve a bez problému nás ubytovali za dobrou cenu.Jen se mě nepozdává cena za špatné parkování u hotelu tj.15EU za den.Nikde jsme tak vysokou cenu neplatili.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Špatný přístup do moře

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Nic moc

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

Dal bych tak 3 hvězdičky

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 4
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kvarner - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání