Napsat recenzi

apartmány Rona Savudrija

Recenze hotelu Apartmány Rona Savudrija (Chorvatsko - Istrie - Savudrija)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2019
Přečteno: 25x
Recenze se líbila: 17 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Příjemný stín, klidná lokalita, blízkost moře, ale popis cesty naprosto k ničemu. Chybělo zcela označení k apartmánům, v dnešní době nedodat standartně GPS souřadnice, je ostuda. Návštěva recepce v sousední vesnici zcela zbytečná, vše placeno předem. Teprve tam jsme dostali souřadnice, jinak nás všichni místní posílali všude možně. Kuchyňka bez varné konvice, jen 2 hrnky, 3 sklenice, a 2 obří kastroly pro 5 lidí, 2 nože, prkýnko a příbory. Pokud by jste chtěli sítko, struhadlo a aspoň kastrolek normálních rozměrů na kávu, máte smůlu.

Ubytování  průměrně (3/5)

Lokalita dobrá, prostor dostatečný.

Strava a stravování  průměrně (2/5)

vlastní strava, nedostatečné vybavení kuchyně

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2/5)

Nedostupnost personálu, nedostatečné informace k pobytu, zadané byly zastaralé.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Nic moc, klady vyvážili špatnou organizací.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 0
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Istrie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání