dovolená v Aparthotel Superior del Mar
Recenze hotelu Del Mar Resort **** (Chorvatsko - Istrie - Banjole)
Dovolená se nám vydařila i počasí se umoudřilo,tak již se těšíme na další příjemnou dovolenou .
Ubytování
Byli jsme upozorněni ck na toal.potřeby které nejsou součástí apartmánu, vše ale bylo na místě,během dovolené nám vyměnily ručníky i osušky, uklid provádí každý sám ,umytí nádobí a zametení pokoje.
Strava a stravování
Stravu jsme měli vlastní s ohledem na vnučky které byly s námi
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení apartmánu bylo skvělé ,vše co jsme potřebovali bylo na místě ,jen bych měla výhrady k ložnici ,která se nachází ve vstupu do apartmánu ,je zde slyšet veškerý hluk z chodby a protože se zde nachází hodně malých dětí,tak je dost hlučno.Bazén velký ale přeplněný,lehátka plně obsazená.
Pláž a moře
Pláž která patří k hotelu nám nevyhovovala,tak jsme si našli pláž nedaleko hotelu,kam chodili i jiní klienti z hotelu .Pláž je kamenitá ,takže bez bot do vody se neobejdete ,moře čisté ,velké množství živočichu které je skvělé pozorovat,ryby všech druhu i barev a rozličné mořské potvurky .Takže ,kdo rád šnorchluje , ten si přijde na své .
Okolí hotelu
Hotel se nachází v menší rybářské vesnici ,poblíž je i naučná stezka ,kterou hlavně využívají hosté kteří sportují,obchod se nachází v areálu hotelu ,taky cukrárna a restaurace. Ceny na naše poměry ,vysoké.
Celkový dojem
Dovolená se nám líbila a určitě ji doporučím i jiným přátelum.
z 2 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.