Napsat recenzi

Už Nikdy více

Recenze hotelu Penzion Zlobice (Česko - Zlínský kraj - Zlobice)

Hodnocení:
průměrně: 1,5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2020
Přečteno: 56x
Recenze se líbila: 5 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0

Měli jsme v penzionu domluvenou akci pro 12 lidí. Pán na nás zapomněl, narychlo vše chystal, neměl lidi na obsluhu, takže jsme se dožadovaly aspoň obyčejné vody na pití, no dostaly jsme ji zadlouho... Vše katastrofa, nejhorší byla obložená mísa za 2000,-!!!!! , kterou dle mě nachystali ze zbytků v kuchyni, pač na nás zapomněli.. jediný klad byl wellness, ale Byla studená vířivka. No už nikdy více!!

Ubytování  průměrně (1,9/5)

Ubytování nemuzu hodnotit, ale nechtěla bych tam spat

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

Obloženy talíř za 2000,-

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,5/5)

Studena virivka

Okolí hotelu  průměrně (2,6/5)

Nic moc, daleko od Kroměříže

Celkový dojem  průměrně (1,5/5)

Špatný

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 2
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zlínský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání