Napsat recenzi

Výborný poměr ceny a výkonu

Recenze hotelu Horský hotel Jelenovská (Česko - Zlínský kraj - Valašské Klobouky)

Hodnocení:
průměrně: 2,7/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2018
Přečteno: 113x
Recenze se líbila: 25 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0
 • Restaurace Restaurace
 • Chodba Chodba
 • Restaurace Restaurace
 • Pokoj Deluxe Pokoj Deluxe
 • Pokoj Deluxe Pokoj Deluxe
 • Hotel Hotel

Před příjezdem jsem měl trochu obavy, ale zbytečně. Hotel prochází postupnou revitalizací. Výborný poměr cena výkon. Hotel se nachází v klidné části v kopci nad Valašskými Klobouky uprostřed krásné, panenské přírody. Parkování bez problémů u hotelu. Pokoje čisté, jídlo chutné, vstřícný a snaživý personál. Využil jsem vnitřní bazén i kavárnu. Určitě navštívím znovu na delší pobyt s celou rodinou. V blízkém okolí velké množství zajímavých míst na výlety.

Ubytování  průměrně (2,5/5)

Nové postele i matrace. Spalo se velmi příjemně

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Bohatá buffetová snídaně.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,7/5)

Milý a ochotný personál

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Krásná příroda

Celkový dojem  průměrně (2,7/5)

Doporučuji

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 36
z 81 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro mládež
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
 • Pro obchodníky
 • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zlínský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání