Napsat recenzi

Víkendový pobyt

Recenze hotelu Lázeňský léčebný dům Praha *** (Česko - Zlínský kraj - Luhačovice)

Hodnocení:
průměrně: 2,6/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2018
Přečteno: 285x
Recenze se líbila: 58 čtenářům
Fotografie: 2
Videa: 0
Komentáře: 1

Poprvé a naposledy. Koupili jsme tento pobyt přes slevovy portál a tu dražší variantu. Foto lázní a ubytování na portalech přijatelné, ovšem co nás čekalo při otevření pokoje jsme nečekali.

Ubytování  průměrně (2,5/5)

Hrůza a hnus. Polorozpadle skříně, nechutně špinavý a roztrhany koberec, televize na kterou se nedalo ani divat. Místnustka že jsme se museli vyhýbat navzájem.

Strava a stravování  průměrně (2,7/5)

Jídlo nejedlé a servírka nepříjemná .

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,7/5)

Personál co se týče maséra a rehabilitační sestry, příjemný, ale toť vše.

Celkový dojem  průměrně (2,6/5)

Celkový dojem snad nejde ani napsat : Hnus a špína. Zaspali dobu !! Navnadit klienty na pěkné fotky vybavení, ale realita je úplně jiná. Nedoporučila bych tyto lázně nikomu.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 33
z 76 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Marcela Výsmeková: Odpověď na hodnocení - 3. 3. 2018 12:38

Dobrý den, paní Petro. Pobyt zakoupený na slevovém portálu v dražší variantě byl pobyt s procedurami. Dražší tedy znamená navíc procedury k slevovému poukazu na ubytování se stravou. Mrzí nás, že jste neupozornila na špatnou skříň. Ihned bychom ji opravili, nebo Vás přestěhovali na jiný pokoj. Uvádíte, že na televizi se nedalo dívat - předpokládám, že máte na mysli programovou nabídku. Na snímku, který jste uveřejnila, vidím televizi novou a myslím. že na obrazovce je pan režisér Hřebejk. Pokoje v budově A postupně rekonstruujeme, nahrazujeme koberce plovoucí podlahou, měníme vybavení. Přijímáme i negativní recenzi. Víme tak, co je potřeba zlepšit, aby klienti byli u nás spokojeni. Recepce. reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zlínský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání