Napsat recenzi

Sem už raději ne.

Recenze hotelu Lázeňský léčebný dům Praha *** (Česko - Zlínský kraj - Luhačovice)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: září 2020
Přečteno: 30x
Recenze se líbila: 4 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Sem už raději ne.

Ubytování  průměrně (2,6/5)

Dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby opravdu velmi malý. Stůl z jedné strany nalepený na okně, na nočním stolku z druhé strany a na postel ze třetí strany. Do malé uličky mezi 2 postelemi se ke stolu ze čtvrté (volné) strany s bídou vešla 1 židle. Jinak další židle či jiný druh nábyltku k sezení k dispozici v pokoji nebyl. Místnost pro sprchový kout s WC a uymvadlem velikostně se 4 metry čtverečnými nebyla také žádná sláva.

Strava a stravování  průměrně (2,9/5)

Když v jídelně po večeři zhasli, dali nám jasně najevo, ať jdeme pryč...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,9/5)

Personál? Spokojenost na 80%.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,2/5)

Okolí hotelu  průměrně (3,6/5)

Probíhaly jisté venovní úpravy.

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Ušlo to.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 43
z 93 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zlínský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání