Napsat recenzi

hodnocení

Recenze hotelu Hotel Morava (Česko - Zlínský kraj - Luhačovice)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2021
Přečteno: 30x
Recenze se líbila: 12 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Celkem příjemný pobyt.

Ubytování  průměrně (3/5)

Lázně Luhačovice, hotel Morava, pokoj 302B 23. 3. 2021 až 13. 4. 2021

Pocovidová léčba, chodím o dvou francouzských holích.

Hned po příjezdu jsem byl překvapen. V době covidové pandemie jsme na pokoji bydleli dva.

Postele od sebe jen 30 cm od stěny také, problém s oblékáním. Před nástupem jsem zaplatil nějakých 2.394,00Kč prý jakousi kompenzaci, nadstandard. Všechno mělo být in, byl jsem moc zklamán. Televize vypadával signál, Počítač také nic moc. V poště nešlo stáhnout ani nějakých 5 MB.

Hodnocení ubytování "záporné".

Zklamaný pacient Venca.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

výborné

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

spokojený

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (1/5)

byl jsem začátkem dubna

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

moc jsem toho nenachodil

Celkový dojem  průměrně (3/5)

přežil jsem to

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Zlínský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání