Pohodová dovolená
Recenze hotelu Hotel Ambra **** (Česko - Zlínský kraj - Luhačovice)
Líbil se nám hotel a jeho poloha u lesa. Zvláště jsme ocenili nabízené služby v rámci zájezdu. Rádi jsme využili hotelový bazén s vířivkou. Uvítali jsme možnost mít sebou malého pejska. Částečně pobyt znepříjemňovalo dokončování venkovní oddychové zóny.
Ubytování
Výhodou byl velký pokoj. Milým překvapením byla kuchyňská linka, která umožňovala připravovat studená jídla a jejich uložení.
Strava a stravování
Snídaně formou bufetu nabízela široký sortiment včetně ovoce. Večeře byly pestré a velmi chutné s různými zeleninovými saláty a výborným moučníkem.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení pokoje bylo standartní a plně vyhovovalo. Personál byl příjemný a vemi vstřícný.
Okolí hotelu
Hotel se nachází v blízkosti lesa, ale trochu dál od centra a obchodů. Pozemní práce na nedokončené oddychové zóně byly nepříiemné zejména hlukem a prachem, příp. blátem.
Celkový dojem
Celkem se nám pobyt v hotelu líbil. Doporučili bychom hotel především těm, kteří rádi využívají wellnes zařízení, kde mohou svoji zálibu spojit celkem s příjemným pobytem.
z 11 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.