Napsat recenzi

vše super až na jídlo

Recenze hotelu Hotel Svratka (Česko - Vysočina - Svratka)

Hodnocení:
průměrně: 4,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 19x
Recenze se líbila: 0 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pěkné pokoje, dostatek úložného prostoru, velká koupelna, oddělené wc, pohodlné postele, všude čisto. krásné okolí, pěkný bazén s teplou vodou. Jeden z nejhezčích hotelů, který jsme navštívili.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Krásné pokoje, pěkné prostředí, všude čisto

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Dlouhé čekání na jídlo i na pití, jídlo bez fantazie, chyběla zelenina. Teplé jídlo bez chuti, porce brambor tak pro dítě, zeleninový salát s 5 malými kostičkami balkánu a 3 plátky tvrdé bagety, špinavé ubrusy, mrzutý kuchař, velké zklamání.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Naprostá spokojenost. Na recepci ochotně veškeré informace. Vstřícný, milý personál.

Okolí hotelu  průměrně (4,9/5)

krásné prostředí

Celkový dojem  průměrně (4,6/5)

celkový dojem velmi dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 20
z 22 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Vysočina - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání