Napsat recenzi

4 hvězdy, to ani náhodou

Recenze hotelu Hotel Vivaldi (Česko - Vysočina - Rančířov)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2015
Přečteno: 172x
Recenze se líbila: 520 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Někdo si vymyslel kongresový hotel u Jihlavy. To je jediné pozitivum, kdy se účastníci z cele republiky sjíždí někam do středu zeme.j

Jinak v hotelu Vivaldi vážení cestovatele nehledejte nic dalšího dobrého.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Jedno lůžkový pokoj je velmi malý, neutulny Postele tvrdé, špatně odhlucnene.

Strava a stravování  průměrně (3/5)

Jedna hrůza.jidlo studené, vařené patrně v konvektomatu, bez chuti, bez nápadu, horší závodní jídelna a tím bych mnohé urazil.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Vybaveni zastarale, špinavé koberce,personal neprofesionální.

Okolí hotelu  průměrně (2,5/5)

Nic k zaujetí.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Pokud bych zde nebyl na pracovní akci, nikdy bych tento hotel o své vlastní vůli nenavštívil.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Vysočina - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání