Napsat recenzi

Zklamání

Recenze hotelu Hotel Medlov (Česko - Vysočina - Nové Město na Moravě)

Hodnocení:
průměrně: 2,2/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2018
Přečteno: 135x
Recenze se líbila: 38 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

pobyt jsme měli zamluvený na Silvestra,první zděšení bylo,že na pokoji není topení a po delším snažení naladit televizi nám bylo sděleno,že televize nefunguje v celém hotelu,marně jsme hledali radiátor i v nemožných prostorách zkoušeli jsme i podlahu zda není umístěno tam,bohužel nebylo nikde,na recepci se divili,že tam nemáme ještě přímotop,že nám ho donesou po urgenci nám donesli malý ventilátor který celou dobu děsně hučel,nešla nastavit žádná teplota,takže jsme se střídavě potili a mrzli,podle toho zda byl vypnutý nebo zapnutý.Jako kompenzaci za nefungující televizi jsme dostali zdarma heslo na wifi ta běžela jakž takž 2 dny další 3 dny se tak sekala,že nebylo možné sledovat vůbec nic.Předesílám,že jsme sebou měli svůj notebook,jinak jsme měli smůlu.Kdyby to nestálo víc jak 10000 nejradši bych se obrátila a jela domů.Jídlo bylo dobré,jen občas s doplňováním byl problém myslím pečivo džusy,večeře byli také dobré,jen ta naše česká povaha ,která se u některých hostů projevovala tím,že když už to mám zaplacené tak ať třeba prasknu,za to ovšem nemůže hotel.Vlastní silvestrovský program se skládal z diskotéky a tomboli.Za mě už nikdy

Ubytování  průměrně (2,4/5)

Všude čisto,personál ochotný,jen to topení a televize nás otrávili na nejvyšší míru.ještě musím zmínit pana maséra,byl výborný.

Strava a stravování  průměrně (2,8/5)

Jídlo velice dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,3/5)

Vybavení nebylo moc kvalitní,pokud pominu staré a otrhané potahy,tak v dnešní době platit takové peníze za wifi mě připadne krok zpět

Okolí hotelu  průměrně (4,2/5)

Okolí hotelu je krásné,klidné,balzám na nervy

Celkový dojem  průměrně (2,2/5)

celkový dojem kazí nevybavenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 12
z 39 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Vysočina - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání