Napsat recenzi

recenze samoobslužného hotelu Vincent

Recenze hotelu Vincent (Česko - Luhačovice)

Hodnocení:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2020
Přečteno: 33x
Recenze se líbila: 25 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme velmi mile překvapeni, jakým způsobem hotel funguje. Samoobslužný vstup při ubytování v tomto hotelu hodnotíme velice kladně. Pěkné prostředí hotelu, krásný výhled na město a večer příjemný klid, který navádí k večernímu posezení venku na terasách. Vřele doporučujeme.

Ubytování 

Pokud to kapacita dovolí, můžete si vybrat typ pokoje. My jsme měli štěstí a vybrali jsme si pokoj s balkonem. Prostor vyhovující, pohodlné postele. Pokoj byl čistý a nachystaný.

Strava a stravování 

V sezóně zde připravují snídaně. Bohatě dostačující, mnoho druhů musli, uzeniny, sýry, ovoce, zelenina. Vybere si opravdu každý.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Čisté a příjemné prostředí. Za poplatek lze využít infrasaunu. Při krásných dnech je k dispozici venkovní posezení a pokud se obloha zatáhne, čas můžete trávit v menší společenské místnosti. Personál je velmi ochotný a pokud potřebujete něco vědět, s ochotou Vám pomohou případně i vyhledají informace o dané věci.

Okolí hotelu 

Hotel je nedaleko hlavní cesty a pár minut od centra Luhačovic. V pěkném počasí je to příjemná procházka směrem na pěší zónu lázní.

Celkový dojem 

Byli jsme mile překvapeni jak hotel funguje. Samoobslužný vstup je velká výhoda. Nebyli jsme závislý na čase příjezdu. Personál je také velmi milý a ochotný. Hotel je situován v klidném prostředí. Určitě doporučujeme. https://vincentluhacovice.cz/cs

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Česko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání