Napsat recenzi

Ubytování

Recenze hotelu Hotel Arnica (Česko - Ústecký kraj - Loučná pod Klínovcem)

Hodnocení:
průměrně: 2,5/5
Vloženo:
Pobyt: březen 2019
Přečteno: 26x
Recenze se líbila: 17 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dnes jsme se s rodinou vrátili z pobytu. Byli jsme moc spokojeni. Milý personál, čisté pokoje, skvělé jídlo - zkrátka výborná dovolená.

Ubytování  průměrně (2,4/5)

Ubytování odpovídalo našemu očekávání.

Strava a stravování  průměrně (2,6/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Vybavení hotelu sice starší, ale to nebylo pro náš pobyt podstatné.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (4,1/5)

Celkový dojem  průměrně (2,5/5)

Malý hotel s příjemnou atmosférou.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 42
z 108 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Ústecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání