Katastrofální přístup a nesplněné služby
Recenze hotelu Penzion Farma Třebušín - Zababeč **** (Česko - Ústecký kraj - Litoměřice)
Během školy v přírodě (ŠVP) na farmě došlo k naprostému selhání služeb a k nepřijatelnému chování ze strany personálu. Zatímco samotné pokoje na ubytování byly celkem v pohodě, přístup místních žen pobyt úplně zkazil. Paní na farmě nedodržely předem domluvený a zaplacený program zaměřený na starání se o koně, ze kterého nakonec nebylo vůbec nic. Navíc se k vám chovaly velmi zle, neustále na vás křičely, nadávaly vám do „nevychovaných smradů“ a vyháněly vás, ať už vypadnete.
Ubytování
Pokoje sice v pohodě, ale paní nám sprostě nadávala!Samotné pokoje na ubytování byly celkem fajn, ale kvůli personálu byl pobyt na ŠVP za trest. Paní na farmě na nás neustále řvala, že jsme „nevychovaní smradi“, a vyháněla nás, ať už vypadneme. Navíc úplně zrušila domluvený program s koňmi, který byl zaplacený. Takové zlé chování si nikdo nesmí dovolit. Tuto farmu nikomu nedoporučuji!
Strava a stravování
Strava a technické zázemí na této farmě jsou na hrozné úrovni. Jídlo bylo velké zklamání, za celých 5 dní pobytu se tam objevilo jen jedno jediné jídlo, které bylo celkem v pohodě, ale jinak to nebylo nic extra a zbytek dní nám vůbec nechutnalo. Co je ale nejhorší, celých 2 a půl dne z pěti dní pobytu netekla voda! Bez vody se přitom nedá pořádně fungovat a ani jít na výlet nebo procházku po okolí. Kombinace hladu a chybějící vody nám pobyt totálně zkazila.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení, služby a hlavně personál na této farmě jsou naprosto hrozné. Vrcholem všeho bylo, když si zde jeden kluk málem udělal otřes mozku. Když jsme pro něj chtěly led nebo chladítko, personál nám ho odmítl poskytnout. Paní nám doslova řekly, že „nejsou žádná nemocnice a že na to ***“. Absolutní neprofesionalita, lidská necitlivost a porušení všech bezpečnostních pravidel. Služby, jako bylo domluvené starání se o koně, vůbec nedodržely a jen na nás sprostě řvaly.
Okolí hotelu
Okolí farmy je sice fajn na procházky, ale bez fungujícího zázemí si ho neužijete. Polovinu pobytu netekla voda, takže vyrazit na delší trasu po okolí bylo nemožné. Ani ta hezká příroda kolem nezachrání fakt, že vás z farmy neustále vyhání sprostý personál.
Celkový dojem
Celkový dojem z této školy v přírodě je naprosto příšerný. Pěkné okolí a celkem v pohodě pokoje absolutně nedokážou vykompenzovat to, co jsme tam museli zažít. Polovinu pobytu netekla voda, jídlo se nedalo jíst a domluvený program s koňmi byl zrušen. To nejhorší byl ale agresivní personál, který nám sprostě nadával a odmítl pomoci zraněnému spolužákovi. Z tohoto místa si odvážíme místo pěkných vzpomínek jen šok a zkaženou náladu. Tuto farmu by měly všechny školy a rodiny ignorovat.
z 2 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.