Napsat recenzi

Penzion Kamzík neboli nevzhledná díra

Recenze hotelu Penzion Kamzík *** (Česko - Ústecký kraj - Kunratice)

Hodnocení:
průměrně: 2,8/5
Vloženo:
Pobyt: září 2017
Přečteno: 87x
Recenze se líbila: 42 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 0
  • Místo madla šroub Místo madla šroub
  • Odštípnutá lampička Odštípnutá lampička
  • Díry ve zdi Díry ve zdi
  • Další díry ve zdi Další díry ve zdi

Půl roku jsem se těšila na dovolenou v úžasné přírodě, tak jsem přimhouřila oči a tak nějak to ubytování přežila. Výlety jsme zorganizovali tak, že jsme byli pryč celý den a odjeli jsme i o den dříve.

Měli jsme pocit, že jsme se vrátili v čase, na tom by nebylo nic špatného, pokud by byl penzion vkusně zařízený. V tmavé chodbě tmavá nevkusná komunistická křesla, určitě původní, v mezipatře stoleček se židlemi ve stylu zahradní nábytek (opravdu bych chtěla vidět kdo si tam posedí na kafíčku...) - tím končí ta úsměvná část.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Pod postelí vrstva prachu, tak minimálně za 2-3 týdny. V koutech pavučiny. Dveře skříně neměli madlo, ale místo toho vyčnívající šroub- viz foto. Lampička byla odlomená- viz foto. Ve zdech byly díry- viz foto. A měli jsme tam posledních 30 cm toaletního papíru. Pokojská nám ho pak dodala po 21 hodině večerní.

Strava a stravování  průměrně (3,3/5)

Snídaně: káva bohužel velice nedobrá z automatu, džus nebyl, míchaný vajíčka byly jen jednou a taky se na to všichni sletěli jako supi, jinak byly párky. Ovoce jen banány. A zvláštní bylo, že tam jednou byly i lasagne - přišlo mi to jako studený zbytek od večeře. Ale jinak tam bylo na výběr- salámy, sýry, vločky, marmeláda, zelenina...to jinak ušlo.

Dala jsem si tam vepřový řízek s bramborovou kaší. Maso moc dobré nebylo a strouhanka z řízku spadla jen jsem se jí trochu dotkla a byla divná, takovou jsem ještě nikde neviděla, fuj. Kaše ušla. Vždycky jsme se naobědvali a navečeřeli jinde.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,6/5)

Wifi nefungovala. Pokojská zjevně neodváděla moc dobrou práci. Saunu hodnotit nemohu, nevyzkoušeli jsme jí. V restauraci bylapořád zapnutá televize,sice s nějakým dokumentárním pořadem,ale mohli spíš pustit nějakou hudbu. Na každém stole v restauraci byl ošklivý talířek s velikonočním ubrouskem, na něm ošklivá slánka, pepřenka která ke slánce neladila a chilli omáčka. Květiny nechali ve vázičkách zvadnout a nevyměnily je.

Okolí hotelu  průměrně (4,5/5)

Příroda je tu nádherná.

Celkový dojem  průměrně (2,8/5)

Měli jsme pocit, že nikdo si nedá práci, aby byli hosti spokojení. Kdyby tam pracovali lidé, které to baví tak by to mohlo být pěkné místo. Opravy nedostatků by tak drahé nebyly. Snídaně klidně mohly být s větším nápadem.

Myslím si,že málokdo se sem někdy v budoucnu vrátí.

Raději se ubytujte kdekoliv jinde.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 7
z 17 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Ústecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Podrobné hledání