Napsat recenzi

pOBYT 11.-15.10.2020

Recenze hotelu Hotel Jef *** (Česko - Ústecký kraj - Doubice)

Hodnocení:
průměrně: 3,8/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2020
Přečteno: 15x
Recenze se líbila: 5 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Při turistické dovolené, kdy člověk tráví většinu dne v úžasné okolní přírodě, hotel plně vyhovuje. Drobné mouchy vlídný personál a skvělá kuchyně plně kompenzuje.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Pokoje jsou spíše malé, takže nebyly vybavené ani malou ledničkou ani stolem a židlemi.

To ale byly jediné mínusy, které jsme na hotelu našli.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Nemělo chybu.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,7/5)

Plná spokojenost

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (3,4/5)

Nehodnoceno-dovolená v říjnu

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

NP České Švýcarsko a další CHKO v okolí hotelu jsou nádherné

Celkový dojem  průměrně (3,8/5)

K celkové spokojenosti chyběla jen malá lednička na pokoji

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 39
z 54 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Ústecký kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání