Napsat recenzi

Krásný víkend

Recenze hotelu PYTLOUN WELLNESS HOTEL HASIŠTEJN **** (Česko - Ústecký kraj - Chomutov)

Hodnocení:
průměrně: 4,7/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2023
Přečteno: 34x
Recenze se líbila: 11 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

20.1 -22.1. 2023 jsme s přáteli prožili opravdu krásný víkend.Byli jsme velmi spokojeni se vstřícností a příjemným personálem (všude tomu tak není). Velmi chválíme i výtečnou stravu. Za pochvalu stojí nejen příjemně vybavené pokoje, ale vyzvedávám i čistotu. po výletu jsme šli do bazénu a sauny. Perfektní

Prostředí kolem je nádherné. Všem, kdo má rád přírodu vřele doporučuji, budete spokojeni.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Velmi pěkné, ale vyzvedávám čistotu - vždy zjišťuji

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Personál si zaslouží pochvalu, všude to takto nefunguje.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Celkový dojem  průměrně (4,7/5)

Vysoká spokojenost

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Ústecký kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání