Perfektní turistický hotel uprostřed přírody

Recenze hotelu U Šimáka Česko - Radostín / Žďár nad Sázavou

Průměrné hodnocení hotelu:
5
(na základě 1 recenze)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2015
Fotografie: 6
Komentáře: 0

Příjemné ubytování, perfektní kuchyně a pivo jako křen. Hotel, do kterého se rádi vrátíte.

Fotografie

Ubytování 

Hotel je přestavěn ze staré školy, čímž je svým způsobem zajímavý. Působí útulně a je normálně čistý. Je umístěn na počátku malebné obce s pěknými chalupami a hned dvěma rybníčky v centru obce. Můžete zde spát při otevřeném okně, jelikož po silnici nejezdí skoro žádná auta.

Strava a stravování 

Měli jsme domluvenou polopenzi - výběr byl z osmi (!) jídel. Porce byly poctivé a jídlo delikatesní.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál je příjemný a milý. Na pokojích je sociální zařízení, televize - komfort tříhvězdičkového hotelu. Před hotelem můžete užívat letní zahrádku. Z pravé strany hotelu je parkoviště, ve dvoře.

Okolí hotelu 

Hotel je, dá se říct, v srdci přírody. Pro turisty je zcela ideálně umístěn - nedaleko je Velké Dářko, hluboké lesy, voňavé louky, potůčky a rašeliniště. Vyjdete z hotelu a jste v přírodě.

Celkový dojem 

Pohádkově si zde odpočinete.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro obchodníky
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Top nabídky dovolené