Napsat recenzi

Nebezpečné chování majitelů během nouzového stavu

Recenze hotelu Penzion Agáta *** (Česko - Středočeský kraj - Žďár)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2021
Přečteno: 74x
Recenze se líbila: 28 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 1

Tito majitele nedbají na nařízení vlády a nesnaží se zabránit šíření viru Covid , první věc nenosí vůbec roušky , a tvrdí že jsou na nic . Navíc během pobytu nechtějí od vás ani občanský průkaz s tvrzením že to výplní až potom . Nechtějí vidět ani potvrzení o služební cestě - peníze jsou jim přednejsi než zdraví nás všech.

S

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Pěkné ale za jakou cenu

Strava a stravování  průměrně (2,5/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

I když se nosí roušky všude praskající a posmrkujici personal je běžná věc

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (2,5/5)

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Katastrofa

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 2 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Viola Horská: Reakce - 30. 3. 2021 21:50

Tak tento resort určitě nenavštívíme. Děkujeme za info. Pošleme dál. VH reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Středočeský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání