Napsat recenzi

recenze

Recenze hotelu Autocamp Skalice (Česko - Středočeský kraj - Slapy)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2018
Přečteno: 23x
Recenze se líbila: 120 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ubytování dobré, ale ne s touto cestovní knceláří!

Ubytování  průměrně (4/5)

Ubytování skvělé, majitel velice ochotný a vstřícný!!!

Strava a stravování  průměrně (4/5)

VLASTNÍ!!!"

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Majitel příjemný a ochotný!

Pláž a moře  průměrně (1/5)

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Okolí bylo pěkné, jen údaje cestovní kanceláře byly nepravdivé! Ani jedna vzdálenost nebyla pravdivá!!! Voucher neobsahoval adresu ani GPS a ten příšený plánek tužkou namalovaný byl jak minuleho století. Pan majitel nám sdělil, že GPS od něho cestovka má!

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Dojem z pobytu dobrý, z cestovkz ten nejhorší.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Středočeský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání