Napsat recenzi

recenze Hotel H. Dvur

Recenze hotelu Hotel Hejtmanský Dvůr ***** (Česko - Středočeský kraj - Slaný)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2015
Přečteno: 142x
Recenze se líbila: 332 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Příjemný wellness hotel. Dobre jídlo, čistota a super služby.

Ubytování  průměrně (5/5)

Hezký pokoj s balkonkem a vyhledem na namesti. Večer byl klid, postele pohodlne. Škoda tech umělých kvetin:-)

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Příteli udělali maso vic propecene, nez medium. Číšník nam na otázku, zda je maso z vysokého nebo nízkého rostence odpověděl, ze z vyššího:-) ja jsem ale zde mela naprosto geniálního candata. Nejlepsi ryba, kterou jsem kdy jedla.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,5/5)

Super wellness za super cenu. Prekrasna restaurace

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Super

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Středočeský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání