Napsat recenzi

Hotel Hrazany

Recenze hotelu Hotel Hrazany **** (Česko - Středočeský kraj - Sedlčany)

Hodnocení:
průměrně: 3,2/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2012
Přečteno: 371x
Recenze se líbila: 389 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velmi pěkná dovolená, mohu všem doporučit. Rodinná atmosféra velmi příjemné vystupování i prostředí. Strava levná a chutná, výběr z několika druhů jídel. Ubytování slušné, odpovídá ceně, kterou si za tyto služby účtují. Byli jsme moc spokojení a určitě tento hotel navštívíme i v průběhu roku.

Ubytování  průměrně (3/5)

Odpovídá účtované ceně, pokoje čisté, denně nám uklízeli. Hodnocení 4 hvězdičky

Strava a stravování  průměrně (3,1/5)

Strava velmi chutná, výběr z měkolika druhů mjídel až po diety. Snídaně velký výběr formou bufetu. 5 hvězdiček

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,1/5)

Personál v rodinné atmosféře, sportoviští velké množství, víkendové cvičení v bazénu, přes den jóga apod., v nepřízni počasí moznost vyžití v hotelu. 5 hvězdiček

Okolí hotelu  průměrně (4,1/5)

Od města Sedlčany vzdáleno 12 km, ale hotelová restaurace a bar jsou otevřeny nepřetržitě, dokud mají hosty, vycházky do okolí po opidu jsou velmi pěkné. 4 hvězdiček

Celkový dojem  průměrně (3,2/5)

Budeme stálými hoty tohoto hotelu, byli jsme spokojeni a překvapeni, že ještě v čechách existuje takové pěkné místo s rodinnou atmosférou. 4 hvězdičky

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 21
z 40 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Středočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání