Napsat recenzi

Nádhera

Recenze hotelu Agropenzion U Bartoušků (Česko - Středočeský kraj - Malíkovice)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2014
Přečteno: 206x
Recenze se líbila: 396 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Byli jsme na víkend v penzionu v Malíkovicích (Střední čechy) kudy jsme projížděli na obchodí cestě a teď už víme, že se vždy ubytujeme právě zde.

Ubytování  průměrně (5/5)

Stylové, čisté, voňavé pokoje. Krásné trámy na stěnách, příjemné a pohodlné postele. Pěkná jídelna i venkovní posezení. Do pokojů bych dal ještě nějaké obrázky a do koupelny poličku, jinak pokoje nemají chybu. Televize s dostatkem kanálů a připojení na wifi zdarma.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Měli jsme pouze snídani, ale můžu za oba říct že byla bohatá, vše čerstvé a pestré.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Milá slečna na recepci, nebyl problém se ubytovat i ve večerních hodinách. Penzion je tuším půl roku v provozu, tudíž je vše nové, krásné. Příště se musíme zdržet déle a využít krásnou sportovní halu. Parkování zdarma je také super.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Upravená zahrada i pěkné venkovní posezení.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Určitě se sem vrátím při mých obchodních cestách, ale i bych sem vzal rodinu na dovolenou. Opravdu klidné a útulné místo.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Středočeský kraj - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání