Napsat recenzi

Za moc peněz žádná muzika!

Recenze hotelu Maxmilian Lifestyle Resort *** (Česko - Středočeský kraj - Loučeň)

Hodnocení:
průměrně: 2/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2023
Přečteno: 6x
Recenze se líbila: 77 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotel neodpovídá 4****. Možná tak ceny jsou 4 x vyšší!

Ubytování  průměrně (3/5)

Ubytování neodpovídá 4 **** v žádném případě. Nábytek omšelý, v koupelně vytékala voda zpod sprchového koutu, i když jsme se nesprchovali.

Na minibaru uvedeny ceny, ale minibar prázdný! ☹️

Dveře na skříni držely silou vůle.

Strava a stravování  průměrně (1,5/5)

Snídaně bylo to jediné, co bylo v pořádku.

Na večeři jsme byli v hotelové restauraci. Jídlo předražené! Pití také!

Ovšem další večer se nám nikdo neobtěžoval oznámit, že restaurace bude zavřená, že se zde koná svatba a téměř všechen personál se věnuje jim!

Žádná škoda, servírky se ploužily jako spící panny.

Rautovou večeři jsme odmítli a tím, že si dáme pouze víno a pivo. Za celých 15 minut se nás nikdo nevšiml!

Takže nám nezbylo nic jiného, než navštívit místní hospodu, kde nám uvařili i přesto, že byla kuchyně už zavřená! A za třetinovou cenu!

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (1,5/5)

Personál zpomalený, servírky dělají, že vás nevidí.

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Okolí hotelu krásné, ale nedodělané! Je co zdokonalovat!

U večerního posezení na terase vedle nás demontovali lešení!

Celkový dojem  průměrně (2/5)

Do tohoto hotelu se již nevrátíme. Do ranních hodin nám pod okny vyřvávali svatebčani.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 1
z 2 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Středočeský kraj - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání